Auto Expert Kamienna Góra
Naprawa i Serwis samochodów
marki BMW

Pragniesz poznać nową jakość usług warsztatowych?
Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu w Kamiennej Górze.
Odwiedź nasz serwis

Dlaczego warto wybrać serwis Auto Expert?

Yung Lean
Yung Lean
2022-12-07
Polecam ten serwis, jestem jego klientem od niedawna, ale zostanę tu na bardzo długi czas.
Amelia Żak
Amelia Żak
2022-12-07
Polecam! Serwis najlepszy w swojej branży na rynku
Oliwia.
Oliwia.
2022-12-06
Wszystko Okej, polecam Serwis !
Michał Śpiewak
Michał Śpiewak
2022-12-06
kamila petryszyn
kamila petryszyn
2022-12-05
Polecam to miejsce.
Jarosław Grycaj
Jarosław Grycaj
2022-12-05
Świetna i fachowa obsługa klienta.
Magda Magdalena
Magda Magdalena
2022-11-29
Podejście do klienta jak i serwis na najwyższym poziomie. Chłopaki wiedzą co robią i robią to dobrze. Posiadają ogromną wiedzę, doradzają a przede wszystkim ceny są dla każdego. Na pewno będę wracać !!! POLECAM
Dariusz Falgowski
Dariusz Falgowski
2022-11-28
Chociaż to inna marka i inna epoka to jednak udało się poprawić działanie silnika. Duże podziękowania na naprawę i ukierunkowanie, za profesjonalizm i zaangażowanie.
Sylwester Tomczyk Tomczyk
Sylwester Tomczyk Tomczyk
2022-11-25
Polecam ten warsztat wszystkim którym zależy na prawdziwej naprawie ,a nie na wymianie wszystkiego po kolei. Tam naprawdę znają się na tym co robią i rozwiązują problemy nie do ogarnięcia przez większość tzw. mechaników. Potrafią doradzić i naprawić ,a nie tylko wymieniać wszystko to co im się wydaje ze jest przyczyna usterki. Fachowa obsługa za dobra cenę.
Adrian Caparzo
Adrian Caparzo
2022-11-22
Polecam serdecznie, bardzo fajne chłopaki i pogadają i doradzą, do tego sprawdzone auto co jeszcze do naprawy i co będzie niedługo do wymiany.

Samochody BMW to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim życiowa pasja.

Naszym marzeniem było stworzenie serwisu, w którym każdy właściciel samochodu będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo, Serwisu, w którym usługa będzie wykonana uczciwie, a końcowy rachunek nie będzie się różnił od pierwotnej wyceny.

Powierzając w nasze ręce Twoją BMW masz pewność, że podczas serwisu wykorzystane zostaną oryginalne części BMW lub na życzenie klienta wysokiej klasy części zamienne zbliżone jakościowo do oryginału. Dodatkowo przy każdej usłudze serwisowej otrzymasz dokładną wycenę, dzięki czemu masz pewność, że ustalona cena nie ulegnie zmianie oraz ostateczna cena nie będzie zawierała ukrytych kosztów. W przypadku wystąpienie niespodziewanych usterek przy pracach serwisowych poinformujemy Ciebie o dodatkowych kosztach i usuniemy usterkę jedynie po Twojej akceptacji.

Gwarancja jakości

Na wszystkie usługi w naszym serwisie wykonane przy użyciu oryginalnych części udzielamy 24 miesięcznej gwarancji lub 12 miesięcznej przy naprawach z wykorzystaniem części zamiennych. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne działając zgodnie z restrykcyjnymi wytycznymi BMW AG. Wszystkie usługi serwisowe ewidencjonujemy w centralnej bazie BMW, dzięki czemu dostęp do historii serwisu możliwy jest na całym świecie.

Darmowe Auto zastępcze

Klienci naszego serwisu mają do dyspozycji darmowe samochody zastępcze segmentu premium zarówno w wersji manualnej jak i z automatyczną skrzynią biegów, bez limitu kilometrów.

Szukając warsztatu samochodowego, który zapewni szybką i sprawną naprawę Twojego samochodu w okolicy miasta Radków , sprawdź nasz serwis.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej i są w stanie poradzić sobie z każdym problemem z samochodem.

Działamy w szerokim zakresie usług naprawy samochodów, od drobnych poprawek po skomplikowane remonty.

Działamy w szerokim zakresie usług naprawy samochodów, od drobnych poprawek po skomplikowane remonty. Możesz nam zlecić naprawę silnika, skrzyni biegów, układu hamulcowego, zawieszenia, układu kierowniczego czy układu wydechowego. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów z samochodami marki BMW w okolicy miejscowości Radków.

Oprócz napraw mechanicznych, oferujemy również kompleksową diagnostykę samochodową. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i doświadczeniu naszych mechaników, jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować przyczynę problemu z samochodem i zaproponować optymalne rozwiązanie.

Dla miasta Radków nasz warsztat oferuje również naprawy bieżące, takie jak: wymiana oleju oraz konserwacją samochodu. Dzięki regularnym przeglądom i wymianie płynów eksploatacyjnych oraz olejów silnikowych, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie działał sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług również w mieście Radków, zapraszamy do kontaktu.

Odwiedź nasz serwis

Godziny otwarcia serwisu

Zadzwoń

Wypełnij Formularz Kontaktowy