Dlaczego opłaca się wymienić olej w automatycznej skrzyni biegów?

Auto Expert Kamienna Góra
Naprawa i Serwis samochodów
marki BMW

Pragniesz poznać nową jakość usług warsztatowych?
Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu w Kamiennej Górze.
Odwiedź nasz serwis

Dlaczego warto wybrać serwis Auto Expert?

Dawid Łakomiak
Dawid Łakomiak
2024-04-19
Szybko i profesjonalnie! Fachowe doradztwo, miła obsługa. Na pewno ponownie skorzystam. Polecam!
Павел Карпов
Павел Карпов
2024-04-15
Очень компетентный и приветливый персонал, был записан на 8.30 утра и в 8.30 автомобиль въехал на сервис. То есть ещё и пунктуальность можно добавить.
Marek
Marek
2024-04-06
Serdecznie polecam ! Profesjonalne oraz super podejscie do klienta 🙂praca na wysokim poziomie Warsztat naprawdę godny polecenia 🙂
Dominik Wierdak
Dominik Wierdak
2024-04-02
Swoje auto mam 9 lat i uważałem, że wiem gdzie je serwisować. Kilka warsztatów juz "przerobiłem" i wiedziałem ze nigdy nie bedzie idealnie. Az do teraz. Odwiedzając ten serwis juz wiem jak mocno sie myliłem co do poprzednich miejsc. Wiedza, otwartość, klarownosc cen, wspaniały kontakt przez cały okres serwisu. Wszystkie problemy zdiagnozowanie, opisane i naprawione na czas. Dzieki nim dowiedziałem sie sporo o mom aucie, co mam zrobić teraz a co zostawiamy na później. Ocena 11/10
daniel wójcik
daniel wójcik
2024-03-30
Gorąco polecam przegląd przedzakupowy moje nowe 😉X5 M50d obsłużone zostało perfekcyjnie 👌na bank c.d.n 😁
Emilia Rafalont
Emilia Rafalont
2024-03-19
krzysztof rafalont
krzysztof rafalont
2024-03-19
Robert Kępa
Robert Kępa
2024-03-08
Super serwis
MasterKrzych
MasterKrzych
2024-02-28
Mega chciałbym polecić BMW serwis. Mechanicy znający się na swojej pracy którzy rzetelnie podchodzą do tego co robią. Z braku czasu nie mogłem dodać wcześniej opinii ale musiałem do niej wrócić. Gdy nadeszły mrozy bezinteresownie przyszli z pomocą i pomogli uruchomić auto marki Ford Fusion nawet gdy byli zasypani pracą. Szef jak i mechanicy bardzo mili i sympatyczni. Widać że podchodzą do tego co robią z pasją. Gdy czekałem obserwowałem ich pracę i widziałem jak dbają o auto klienta odpowiednio zabezpieczając i pracując z odpowiednią starannością. Mega polecam. MasterKrzych
Krystian Wolek
Krystian Wolek
2024-01-23

Samochody BMW to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim życiowa pasja.

Naszym marzeniem było stworzenie serwisu, w którym każdy właściciel samochodu będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo, Serwisu, w którym usługa będzie wykonana uczciwie, a końcowy rachunek nie będzie się różnił od pierwotnej wyceny.

Powierzając w nasze ręce Twoją BMW masz pewność, że podczas serwisu wykorzystane zostaną oryginalne części BMW lub na życzenie klienta wysokiej klasy części zamienne zbliżone jakościowo do oryginału. Dodatkowo przy każdej usłudze serwisowej otrzymasz dokładną wycenę, dzięki czemu masz pewność, że ustalona cena nie ulegnie zmianie oraz ostateczna cena nie będzie zawierała ukrytych kosztów. W przypadku wystąpienie niespodziewanych usterek przy pracach serwisowych poinformujemy Ciebie o dodatkowych kosztach i usuniemy usterkę jedynie po Twojej akceptacji.

Gwarancja jakości

Na wszystkie usługi w naszym serwisie wykonane przy użyciu oryginalnych części udzielamy 24 miesięcznej gwarancji lub 12 miesięcznej przy naprawach z wykorzystaniem części zamiennych. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne działając zgodnie z restrykcyjnymi wytycznymi BMW AG. Wszystkie usługi serwisowe ewidencjonujemy w centralnej bazie BMW, dzięki czemu dostęp do historii serwisu możliwy jest na całym świecie.

Darmowe Auto zastępcze

Klienci naszego serwisu mają do dyspozycji darmowe samochody zastępcze segmentu premium zarówno w wersji manualnej jak i z automatyczną skrzynią biegów, bez limitu kilometrów.

Szukając warsztatu samochodowego, który zapewni szybką i sprawną naprawę Twojego samochodu w okolicy miasta Pieszyce , sprawdź nasz serwis.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej i są w stanie poradzić sobie z każdym problemem z samochodem.

Działamy w szerokim zakresie usług naprawy samochodów, od drobnych poprawek po skomplikowane remonty.

Działamy w szerokim zakresie usług naprawy samochodów, od drobnych poprawek po skomplikowane remonty. Możesz nam zlecić naprawę silnika, skrzyni biegów, układu hamulcowego, zawieszenia, układu kierowniczego czy układu wydechowego. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów z samochodami marki BMW w okolicy miejscowości Pieszyce.

Oprócz napraw mechanicznych, oferujemy również kompleksową diagnostykę samochodową. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i doświadczeniu naszych mechaników, jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować przyczynę problemu z samochodem i zaproponować optymalne rozwiązanie.

Dla miasta Pieszyce nasz warsztat oferuje również naprawy bieżące, takie jak: wymiana oleju oraz konserwacją samochodu. Dzięki regularnym przeglądom i wymianie płynów eksploatacyjnych oraz olejów silnikowych, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie działał sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług również w mieście Pieszyce, zapraszamy do kontaktu.