Auto Expert Kamienna Góra
Naprawa i Serwis samochodów
marki BMW

Pragniesz poznać nową jakość usług warsztatowych?
Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu w Kamiennej Górze.
Odwiedź nasz serwis

Szukając warsztatu samochodowego, który zapewni szybką i sprawną naprawę Twojego samochodu w okolicy miasta Polkowice , sprawdź nasz serwis.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych mechaników, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży motoryzacyjnej i są w stanie poradzić sobie z każdym problemem z samochodem.

Działamy w szerokim zakresie usług naprawy samochodów, od drobnych poprawek po skomplikowane remonty.

Działamy w szerokim zakresie usług naprawy samochodów, od drobnych poprawek po skomplikowane remonty. Możesz nam zlecić naprawę silnika, skrzyni biegów, układu hamulcowego, zawieszenia, układu kierowniczego czy układu wydechowego. Posiadamy wiedzę i umiejętności, które pozwalają na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów z samochodami marki BMW w okolicy miejscowości Polkowice.

Oprócz napraw mechanicznych, oferujemy również kompleksową diagnostykę samochodową. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i doświadczeniu naszych mechaników, jesteśmy w stanie szybko zidentyfikować przyczynę problemu z samochodem i zaproponować optymalne rozwiązanie.

Dla miasta Polkowice nasz warsztat oferuje również naprawy bieżące, takie jak: wymiana oleju oraz konserwacją samochodu. Dzięki regularnym przeglądom i wymianie płynów eksploatacyjnych oraz olejów silnikowych, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie działał sprawnie i bezawaryjnie przez długi czas.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług również w mieście Polkowice, zapraszamy do kontaktu.

Yung Lean
Yung Lean
2022-12-07
Polecam ten serwis, jestem jego klientem od niedawna, ale zostanę tu na bardzo długi czas.
Amelia Żak
Amelia Żak
2022-12-07
Polecam! Serwis najlepszy w swojej branży na rynku
Oliwia.
Oliwia.
2022-12-06
Wszystko Okej, polecam Serwis !
Michał Śpiewak
Michał Śpiewak
2022-12-06
kamila petryszyn
kamila petryszyn
2022-12-05
Polecam to miejsce.
Jarosław Grycaj
Jarosław Grycaj
2022-12-05
Świetna i fachowa obsługa klienta.
Magda Magdalena
Magda Magdalena
2022-11-29
Podejście do klienta jak i serwis na najwyższym poziomie. Chłopaki wiedzą co robią i robią to dobrze. Posiadają ogromną wiedzę, doradzają a przede wszystkim ceny są dla każdego. Na pewno będę wracać !!! POLECAM
Dariusz Falgowski
Dariusz Falgowski
2022-11-28
Chociaż to inna marka i inna epoka to jednak udało się poprawić działanie silnika. Duże podziękowania na naprawę i ukierunkowanie, za profesjonalizm i zaangażowanie.
Sylwester Tomczyk Tomczyk
Sylwester Tomczyk Tomczyk
2022-11-25
Polecam ten warsztat wszystkim którym zależy na prawdziwej naprawie ,a nie na wymianie wszystkiego po kolei. Tam naprawdę znają się na tym co robią i rozwiązują problemy nie do ogarnięcia przez większość tzw. mechaników. Potrafią doradzić i naprawić ,a nie tylko wymieniać wszystko to co im się wydaje ze jest przyczyna usterki. Fachowa obsługa za dobra cenę.
Adrian Caparzo
Adrian Caparzo
2022-11-22
Polecam serdecznie, bardzo fajne chłopaki i pogadają i doradzą, do tego sprawdzone auto co jeszcze do naprawy i co będzie niedługo do wymiany.

Odwiedź nasz serwis

Godziny otwarcia serwisu

Zadzwoń

Wypełnij Formularz Kontaktowy